Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Lokale Weselne
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Lokale weselne Siedlce

Odnaleziono 3 lokali weselnych
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
Kategoria: Zajazdy, kluby, inne oryginalne
0 (0 opinii)

Skórzec

mazowieckie

Miasta z okolicy: Siedlce,

Zobacz szczegóły ogłoszenia Zajazd Korona znajdującego się w miejscowości Skórzec województwo mazowieckie.
Do schowka
Zobacz szczegóły ogłoszenia Sala Bankietowa Manhattan Strzała ul Krótka 6 znajdującego się w miejscowości Siedlce województwo mazowieckie. Lokal posiada 240 miejsc dla gości. Cena za osobę wynosi od 140. Miejsce na wesele posiada parking dla 150 samochodów.
Do schowka
Zobacz szczegóły ogłoszenia Sala Bankietowa Manhattan  08-119 Strzała ul Krótka 6 znajdującego się w miejscowości Siedlce województwo mazowieckie. Lokal posiada 250 miejsc dla gości.
Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Jeżeli szukasz odpowiedniego lokalu na wesele w mieście Siedlce, zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi sugestiami. Odnalezienie wymarzonego lokalu na przyjęcie ślubne jest bardzo trudne, dlatego stworzyliśmy czytelną i przyjemną w obsłudze bazę lokali weselnych z miasta Siedlce. Podczas wyszukiwania lokalu na uroczystość weselną niejednokrotnie bierzemy pod uwagę rodzaj lokalu, w jakim uroczystość będzie się odbywała. Dlatego też opracowaliśmy do Państwa dyspozycji portal prezentujący gamę domów weselnych, restauracji, sal bankietowych i wielu innych. Lokale weselne w mieście Siedlce to ułatwiony wybór i gwarancja zadowolenia z wybranego lokalu na jedyne w swoim rodzaju przyjęcie weselne.