Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Lokale Weselne
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Lokale weselne Poznań

Odnaleziono 6 lokali weselnych
Najnowsze Ostatnio przeglądane Last minute
Wyświetl 1
Wyświetl 2
Wyświetl 3
Wyświetl 4
Wyświetl 5
Wyświetl 10
Wyświetl 20
Wyświetl 40
Kategoria: Restauracje na wesele
0 (0 opinii)

Stęszew

wielkopolskie

Miasta z okolicy: Poznań,

Zobacz szczegóły ogłoszenia Restauracja Delicjusz – wesele z klasą znajdującego się w miejscowości Stęszew województwo wielkopolskie.
Do schowka
Kategoria: Dworki i pałace na ślub i wesele
0 (0 opinii)
Zobacz szczegóły ogłoszenia Pałac Szczepowice – romantycznyczar znajdującego się w miejscowości Szczepowice województwo wielkopolskie.
Do schowka
Kategoria: Dworki i pałace na ślub i wesele
0 (0 opinii)

Obra

wielkopolskie

Miasta z okolicy: Poznań,

Zobacz szczegóły ogłoszenia Bernardowo – wesele w staropolskim klimacie znajdującego się w miejscowości Obra województwo wielkopolskie.
Do schowka
Kategoria: Hotele na wesele
0 (0 opinii)

Luboń

wielkopolskie

Miasta z okolicy: Poznań,

Zobacz szczegóły ogłoszenia Hotel Poznański – komfort w nowoczesnym stylu znajdującego się w miejscowości Luboń województwo wielkopolskie.
Do schowka
Zobacz szczegóły ogłoszenia Eleganckie wesele w Platinum Palace Residence**** znajdującego się w miejscowości Poznań województwo wielkopolskie.
Do schowka
Zobacz szczegóły ogłoszenia Sala Bankietowa DWOREK! SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! znajdującego się w miejscowości Koźmin Wielkopolski województwo wielkopolskie. Lokal posiada 160 miejsc dla gości. Cena za osobę wynosi od 170. Miejsce na wesele posiada parking dla 100 samochodów.
Do schowka
Dodaj ogłoszenie i zaprezentuj swoją ofertę parom młodym!

Przygotowanie wesela to nie lada wyzwanie dla przyszłych małżonków. Stworzenie magicznego klimatu i przedniej atmosfery zależy przede wszystkim od lokalu weselnego, w którym ma się odbyć przyjęcie weselne. Wymagania są rozmaite, dlatego też nasz serwis to spora baza lokali weselnych przedstawionych z podziałem na kategorie lokali. Jeżeli szukacie Państwo cudownego miejsca na organizację tego jedynego w Waszym życiu wieczoru w miejscowości Poznań, gorąco zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi opcjami wyboru. Lokale weselne w miejscowości Poznań to wszechstronne zaplecze lokali na Twoje przyjęcie ślubne.