Ogłoszenia Aktualności Poradniki i artykuły Cennik O firmie Pomoc Kontakt
przetwarzanie danych
Lokale Weselne
Kontakt z Portalem
663 577 636
Wyszukiwarka Logowanie

Regulamin newsletter

« powrót

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez Portal lokaleweselne.pl na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

 

2. Dla korzystania z usługi wymagany jest komputer z dostępem do Internetu, przeglądarka internetowa oraz czynna i prawidłowo skonfigurowana poczta elektroniczna.

 

3. Newsletter jest bezpłatną usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o nowościach w Portalu lokaleweselne.pl poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez Redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

 

4. Zarejestrowanie się w bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

 

5. Portal lokaleweselne.pl ma prawo powierzyć udostępnione adresy e-mail jedynie podmiotom powiązanym kapitałowo, z którymi prowadzi wspólne, zintegrowane działania marketingowe. Powierzone adresy e-mail i dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim.

 

6. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link "wypisz się" znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych i podanie poprawnego, znajdującego się w bazie newslettera adresu e-mail.

 

7. Usunięcie konta pocztowego Użytkownika z bazy adresowej następuje natychmiastowo i sygnalizowane jest komunikatem potwierdzającym operację. W przypadku niepowodzenia operacji usunięcia konta z powodu braku podanego konta w bazie odbiorców (podawanego celem wypisania błędnego adresu e-mail, aliasu itp.) zostanie wyświetlony komunikat umożliwiający podjęcie bezpośredniego kontaktu z Administratorem.

 

8. Portal lokaleweselne.pl zastrzega sobie prawo do:

a. wysyłania za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika,

b. czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu),

c. zmian w Regulaminie bez konieczności informowania Użytkowników,

d. całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera, bez podania przyczyny,

e. usunięcia konta, którego Użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczypospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych Użytkowników.